Наш Блог

הבלוג שלנו

קורס טאבלטים

טאבלטים נמצאים בכל מקום! אפילו חברת אפל הודתה בכך כאשר יצרה את האייפד אייר (ipad Air) שהיה לדגם המצליח ביותר בכל הזמנים! מסכי הטלפון גדלים והמחשבים הניידים עוברים מהעולם. אין ספק שהפורמט הבא של מסך בו מרוכזים כל החומרה והתוכנה בממדי 7 עד 12 אינץ' הולך להיות הבסיסי בשוק הסלולר והמחשבים הניידים בשנים הבאות! רוצה להיות שם כשזה קורה? קורס טכנאי טאבלטים יכשיר אותך להכיר ולטפל בכל סוגי הטאבלטים שיש! תדע כיצד לזהות תקלות תוכנה בכל מערכות ההפעלה השונות לרבות IOS ואנדרואיד. חשוב לזכור: טאבלט הוא בעצם מכשיר סמארטפון גדול עם פיצ'רים נוספים. הוא מורכב מאותם רכיבים ולמידה בו עבור מי שבא מהתחום היא קלה וקצרה משמעותית! קורס טאבלטים מאפשר לך להשתלב בשוק העבודה באופן כמעט מידי! בין אם במעבדות תיקונים של חברות גדולות, כעצמאי או כשכיר! הטאבלט הפך מזמן כבר למוצר צריכה כל-כך פופולרי וזמין, שכמעט לכולם יש אותו או היו רוצים שיהיה לה מיד אחרי הסמארטפון ובעתיד הקרוב בוודאות יגיע כתחליף למחשב הנייח והנייד! זהה את ההזדמנות! הירשם עוד היום לקורס טאבלטים וקבל תעודת טכנאי שרות לתחזוקת טאבלטים מטעם המינהל הטכני! המכללה המובילה בארץ לטכנאי השירות ומקצועות הטכנולוגיה! קורס טאבלטים מאפשר לך לרכוש מקצוע אטרקטיבי בעל ביקוש אדיר בשוק בדיוק בזמן הנכון! הנושאים הנלמדים בקורס טאבלטים משלבים ידע מעולם הסלולר והמחשבים כאחד כמו:

  • תקלות הלחמות ברמת הרכיב ורמת ה-board
  • תקלות פירוק והרכבת טאבלטים של מייטב החברות, סמסונג, נקסוס, אפל ועוד!
  • מערכות הפעלה
  • התקנת אפליקציות
  • תפעול וסנכרון טאבלטים עם רכיבים אחרים ועוד!
קורס טאבלטים יעניק לך את הכלים המקצועיים ביותר, שיכניסו אותך לתחום הטאבלטים ויאפשרו לך לתקוע יתד בענף המבוקש והמתקדם ביותר בעולם! - הקורס מכסה את כל סוגי מכשירי מכשיריי הטאבלט הקיימים! במהלך הקורס תלמד תפעול ותיקון מערכות ההפעלה IOS ואנדרואיד, תקלות תוכנה בכל סוגי המכשירים, הלחמות ברמת הרכיב ורמת board, שיטות שידור ועוד! בואו להיות טכנאי המחר של עולם התקשורת בקורס טאבלטים ייחודי ומתקדם של המינהל הטכני! הקורס מעניק לבוגרים הכשרה ברמה של דרג תיקון ג'-ד' ולא רק ברמה של דרג א'-ב' זוטר בו לומדים להחליף רק את הפלסטיקה של המכשירים! תעודה תוענק לעומדים בדרישות הבאות:
  • נוכחות של 80% לאורך הקורס, עמידה במבחני ביניים ומבחני הסמכה עיוניים ומעשיים בציון 60 ומעלה.
  • מסלול ערב- פעמיים בשבוע בין השעות 18:00-21:00
  • מסלול שישי - שישי בלבד בין השעות 09:00-13:00
  • מסלול פרטני - מורה מול תלמיד- מסלול מואץ
המינהל הטכני מסייע לתלמידיו להיקלט בשוק העבודה כבר במהלך הלימודים! השמה לעבודה בחברות כגון: אורנג', סלקום ופלאפון וחברות אחרות כמו: יורוקום, מיניליין תקשורת, סולו, סלדפון, מעבדות פרטיות ועוד העובדות עם מלאי גדול של טאבלטים דרך חברות הייטק ואחרים! התכנית כוללת נושאים כמו: יסודות החשמל, מבנה רשתות, רשת UMTS מעגלי RF, מעבר גל באוויר, שיטות שידור שונות, הכרה מעשית של רכיבים בטאבלטים ומיקומם, איתור תקלות ברמת רכיב, הלחמה עדינה בטכנולוגיית SMT והלחמות מורכבות בטכנולוגיית BGA, גיבוי תכנים, תמונות, סרטונים ומוזיקה, הכרות עם ציודי הבדיקה השונים, תהליכי איתור ותיקון תקלות ועוד! להרשמה למחזור הקרוב התקשרו! 073-7599662 לקמפוס כפר סבא מרכז שרונה 073-7599661 לסניף ברח' ז'בוטינסקי ראשון לציון תכנית הלימודים המקיפה ביותר שיש ללימוד טאבלטים בשוק - רק במינהל הטכני! מספר המקומות מוגבל! הירשמו עכשיו!

דברו איתנו בוואטספ