Наш Блог

הבלוג שלנו

טכנאי שירות – מקצוע לחיים חדשים

בצמתים שונים בחיים אנשים מתלבטים מה לעשות, מה ללמוד, היכן וכיצד ניתן להסב מקצוע ושאלות חשובות נוספות, אשר המכנה המשותף להן הוא הרצון ולא אחת הצורך לקבל החלטה מושכלת בקשר לעתיד התעסוקתי. מכללת המינהל הטכני מציעה היצע מגוון ועשיר של קורסים במקצועות מבוקשים ורווחיים. היא מכשירה טכנאי שירות בקורסים מרוכזים וייעודיים בתחומים שונים, אשר לבוגריהם מוענקת תעודה ממוסד מוביל בארץ בתחום הכשרת טכנאי שירות.

לבחירתכם

אחד התחומים היותר נדרשים ולכן גם היותר מבוקשים הוא תחום המחשבים. המכללה מציעה קורס טכנאי מחשבים, קורס מנהל רשתות, קורס תוכניתן CNC המאפשרים לבוגריהם להשתלב במהירות בשוק העבודה הפותח בפניהם מרחב ואופק לרכישת ניסיון ולהעשרה מקצועית המשדרגת כמובן את יכולותיהם ובתוך כך גם את שכרם. גם תחום הסלולאר מתפתח במהירות ולכן נדרשים בו אנשי מקצוע. קורס טכנאי סלולר/ תיקון פלאפונים פותח בפני בוגריו שער למעבדות שבהן מתקנים מכשירים אלה. המספר העצום של מכשירים מבטיח כי לא תחסר עבודה אף לא לאחד מהבוגרים וכי הביקוש להם רק יילך ויגבר.

כשהביטחון פרוץ

פורצים מתוחכמים מחייבים נקיטת אמצעי הגנה מתוחכמים. שימוש הולך וגובר באמצעים אלה מחייב הכשרה של אנשי מקצוע לתחזוקה ולתיקון. המינהל הטכני מציע קורס מערכות מיגון/מצלמות אבטחה, קורס מנעולנות, קורס מיגון ושמע לרכב ומקנה לתלמידים ידע עיוני ומעשי כאחד. המרצים הם מהטובים שבאנשי המקצוע בתחומם, כפי שמעידים עליהם רבים מבוגרי המכללה. מדובר בתחום אטרקטיבי המעמיד בפני העוסקים בו אתגר מקצועי מרתק. משתלם ומועיל - קורס טכנאי שירות למוצרי חשמל ביתיים אחד הקורסים אשר אין צורך להסביר את חשיבותם ולכן את התועלת שמפיקים בוגריו הוא קורס טכנאי שירות למוצרי חשמל ביתיים. התלות המוחלטת של כולנו במכשירי חשמל עד כדי אי יכולת לתאר את שגרת חיינו בהעדרם או במצב שבו הם מתקלקלים הופך את טכנאי שירות למוצרי חשמל ביתיים לאנשי מקצוע אשר הדרישה להם היא קבועה. רבים מבוגרי קורס זה פתחו עם סיומו עסק קטן ורואים ברכה בעמלם. חלק בלתי מבוטל מהם השתלב בעבודה במעבדות שונות לתיקון מוצרי חשמל.

האם יש מתכון להצלחה?

קשה להבטיח הצלחה בכל מחיר אבל אפשר להבטיח ולהוכיח כי ניתן לקיים את ההבטחה הלכה למעשה כי ימוצה כל מאמץ ויוקצה כל משאב על מנת להגביר באופן משמעותי את הסיכוי להצלחה. ייעוץ מקצועי, מרצים מעולים, מעבדות משוכללות, שילוב והטמעה של ידע עיוני בהתנסות מעשית, הכוונה וסיוע בהשמה, המלצות וליווי במשך כל מהלך הלימודים עד לקליטה בעבודה מהווים תשתית איתנה להצלחה.

הקלה במכללה

נתון נוסף המקל על אנשים לבחור ללמוד במינהל הטכני הוא האפשרות ללמוד בקורסי ערב, כך שהם יכולים לשלב את הלימודים בעבודה במשרה מלאה. לרווחת מי שמתקשים ללמוד גם בערב מוצעים קורסים בימי שישי ובמסלול פרטני. הקורסים מתאימים הן למי שעבורם הם מהווים את המקום ואת מסגרת הלימודים הראשונה, כאשר הם מייעדים עצמם למקצוע טכני באחד התחומים והן למי שבוחרים לבצע הסבה מקצועית או לרכוש מקצוע נוסף בתוך זמן קצר.

הסיפוק הגדול של משרתי לקוחות

אין סיפוק גדול יותר מאשר לשמוע תודה הנאמרת בהתרגשות מלקוח אשר טכנאי השירות תיקן לו תקלה, פתר לו בעיה, נתן לו את המענה הטוב והמהיר ביותר. לבד מהיכולת המקצועית המשתדרגת ומשתכללת עם כל עבודה שמבצעים טכנאי השירות הם מפתחים ומחדדים גם את תודעת השירות שלהם. כמי שעובדים עם אנשים ובמיוחד עם אנשים הזקוקים להם בשל הידע, הכישורים והיכולות המקצועיים שלהם, לומדים הבוגרים את המשמעות המלאה והעמוקה של המושג שירות לקוחות.

דברו איתנו בוואטספ