Наш Блог

הבלוג שלנו

היתרון המהותי של המינהל הטכני

אנשים רבים מעדיפים קורסי הכשרה קצרים ומרוכזים המכשירים אותם לעבודה בתחום הלימודים. הם בוחרים ללמוד זאת במוסדות לימוד, אשר התפיסה הבסיסית שלהם והעיקרון המנחה אותם הוא שילוב בין לימודים עיוניים ובין הכשרה מעשית שמתבצעת החל משלבי הלימוד הראשוניים. המינהל הטכני, בשתי שלוחותיו - בכפר סבא ובראשון לציון - מציע מגוון קורסים במבחר תחומים ובהם: קורס טכנאי מחשבים, קורס טכנאי סלולאר, קורס מיזוג וקירור, קורס ניהול רשתות, קורס מיגון ושמע לרכב, קורס שירות למוצרי חשמל ביתיים ועוד.

קורסים במגוון נושאים חשובים ואטרקטיביים

עיון בנושאים הרבים שבהם מוצעים קורסי הכשרה ייעודיים במינהל הטכני מלמדים על הקשר בין הביקוש להיצע. תקשורת מחשבים וסלולאר היא תקשורת עיקרית הן במוסדות ובגופים גדולים והן בבתים פרטיים. השימוש רב ההיקף מעיד על הצריכה של מכשירים אלה, המצויים כיום כמעט בכל בית וכמעט בידי כל אדם. בביתו של כל אחד מאתנו יש מכשירי חשמל ביתיים וטבעי שהם מתקלקלים מדי פעם ולכן טכנאי שירות למוצרי חשמל הוא בעל מקצוע מבוקש ובעיקר נדרש על ידי רבים. במערכות אבטחה רבות נעשה שימוש במערכות מיגון שונות ובמצלמות אבטחה. גם לצורך תחזוקתן ותיקונן נדרשים טכנאים מקצועיים.

מה כדאי ללמוד?

רבים שואלים עצמם בצמתים שונים בחייהם בכלל ובעיקר לפני יציאתם לשוק העבודה בפרט מה כדאי ללמוד? המינהל הטכני מציע לימודי מקצועות נדרשים ומבוקשים. מדובר בהכשרה מקצועית המבוססת על שילוב מיטבי של לימוד עיוני עם הכשרה מעשית. על השאלה הנשאלת לעיל ניתן להשיב תשובה פשוטה- כדאי ללמוד מה שמשתלם ומועיל, במיוחד בתחום שיש לכם משיכה אליו ו/או תחום שמעורר בכם סקרנות ועניין. הלימודים מוצעים הן למי שמחפשים תחום חדש להתמחות ולהתמקצע בו והן למי שמחפשים הסבה מקצועית או רכישת מקצוע נוסף. כדי לבחור בחירה מושכלת של התחום בכלל ושל הקורס הספציפי בפרט חשוב לשקלל בין הטעם, הרצון וההעדפה האישיים ובין היכולת האישית ודרישות השוק. המינהל מעמיד לרשותכם שירות ייעוץ מקצועי ללא תשלום. עצם הפנייה לייעוץ אינה כרוכה בהתחייבות ללמוד במוסד לימודים זה. עיניכם הקוראות עדות: הלימוד אינו לשם שמים, אף שיש טעם רב בלימוד כזה. כל הקורסים הם קושרי הכשרה מקצועית. תכני הלימוד ואופן העברתם נעשים משקפים ומבטאים קשר ישיר עם מצב השוק ודרישותיו. שעות הלימוד הנוחות מאפשרות גם לאנשים שעובדים במשרה מלאה ללמוד, במקביל, מקצוע נוסף ובכך לאפשר לעצמם להתנסות בעבודה בתחום הנלמד. הם יכולים לעשות זאת בהדרגה, ללא צורך לעזוב את מקום עבודתם.

לימוד לצורך עבודה

כאשר לומדים מקצוע במכללה שהמיקוד שלה הוא בהכשרת הלומדים לעיסוק במקצוע הנלמד יש חשיבות ותועלת בלימודו במכללה שקיים בה איגום משאבי ידע, ניסיון ובעיקר- מרצים מהשורה הראשונה, רובם ככולם בעלי ניסיון בתחום. לרשות התלמידים עומדות כיתות לימוד המצוידות במכשור ובטכנולוגיות החדשניות, המשוכללות והמתקדמות ביותר. על פי עדות רבים מהבוגרים, ההכשרה שקיבלו כאן הכינה אותם באופן הטוב ביותר לקראת האתגרים שמציב בפניהם המקצוע שבחרו בו. רבים מעידים על השתלבות קלה ומהירה בשוק העבודה.

מלים חמות ומחמיאות

אנחנו מתכבדים ושמחים להזמין אתכם לשמוע, לראות ולקרוא את חוות הדעת ואת ההמלצות החמות והמחמיאות של בוגרי הקורסים השונים. הם שיעידו. הם שיגידו. חלקם פתחו עסק תוך כדי הלימודים שפתחו להם את התיאבון, הגבירו את המוטיבציה ואך האמונה בכוחם וביכולתם להצליח. תמיד נעים לשמוע מחמאות ושבחים אבל אנחנו לא מתבשמים בהם בעודנו נחים על זרי דפנה. ההיפך הוא הנכון: ההמלצות מחייבות ומאתגרות אותנו להשקיע כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת לספק את התשתית הטובה ביותר לתלמידים שלנו, בהווה ובעתיד, וכדי להיות ראויים לאמון ולבחירה בנו כמוסד לימודי מועדף עבורם. הבוגרים מקבלים מאתנו את כל הסיוע כדי למצוא מקום עבודה. אנחנו מכוונים ומנחים אותם ומסייעים להם בהשמה הודות לקשרים וליכולות שלנו.

דברו איתנו בוואטספ